Akademia Pijawki
Akademia Zdrowia. Instytut Medycyny Holistycznej. Hirudoterapia, kursy hirudoterapii, leczenie pijawkami. Sprzedaż pijawek.

 

 

Akademia Zdrowia Instytut Medycyny Holistycznej jest liderem hirudoterapii na rynku polskim, specjalizuje się w użyciu pijawki lekarskiej w leczeniu dolegliwości i przeprowadzaniu szkoleń przyszłych hirudoterapeutów podczas organizowanych kursów hirudoterapii.

 

Zapraszamy na zabiegi z użyciem pijawki do gabinetów hirudoterapii w sieci pijawki.org, prowadzonych według wysokich standardów i najnowszej wiedzy na temat pijawki.

 

Hirudoterapia to skomplikowany sposób leczenia pijawkami lekarskimi. Hirudoterapia w stosowaniu wymaga wiedzy na temat pijawki lekarskiej, technik hirudoterapeutycznych, anatomii człowieka i wiedzy medycznej. Leczenie pijawkami to proces umiejętnego stawiania pijawek lekarskich w miejsca objęte schorzeniem lub inne, które w sposób znaczący wiążą się daną, leczoną dolegliwością. Bardzo istotne w hirudoterapii są obserwacje reakcji pacjenta na leczenie pijawkami, dlatego pacjent powinien zrelacjonować swoje odczucia i obserwacje organizmu przed kolejnym zabiegiem.

 

CO DOKŁADNIE LECZY HIRUDOTERAPIA?
Hirudoterapia i leczenie pijawkami ma bardzo szerokie spektrum działania. Przeczytaj dział o właściowściach leczniczych i działaniu pijawek lekarskich tzn. hirudoterapii
Jak działa hirudoterapia, jakie związki lecznicze produkują pijawki?

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU "HIRUDOTERAPIA"?
Przed zabiegiem nie powinno się smarować ciała(miejsc gdzie będzie się przystawiać pijawki), maściami, kremami, balsamami itd., nie powinno się też używać perfum i dezodorantów.

 

KTO LECZY PIJAWKAMI, WYKONUJE ZABIEGI HIRUDOTERAPII? - BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA - NOWOCZESNA HIRUDOTERAPIA
Zabiegi w naszych gabinetach hirudoterapii wykonują tylko certyfikowani hirudoterapeuci, którzy ukończyli odpowiedni kurs hirudoterapii, z doświadczeniem w leczeniu pijawkami szerokiej gamy przypadków chorobowych. Stawiamy na doświadczenie, dla nas celem jest dobro pacjenta, i skuteczne doprowadzenie do lepszego stanu zdrowia pacjenta. Coraz więcej pacjentów jest zadowolonych z pomocy naszego gabinetu, po opinie zapraszamy do działu opinie pacjentów.

 

ILE CZASU TRWA I JAK WYGLĄDA ZABIEG HIRUDOTERAPII, LECZENIA PIJAWKAMI?
Zabiegi hirudoterapii, leczenia pijawkami trwają bardzo różnie, w zależności od stopnia zaawansowania schorzenia, ogólnego stanu pacjenta, ilości i miejsca przystawiania pijawek lekarskich. Zakłada się, że zabieg leczenia pijawkami powinien trwać około jednej godziny jednak maksymalny czas trwania zabiegu hirudoterapii to ok. dwie godziny.

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: ul. Piotra Skargi 12, Łódź
  • Telefon: 790 73 12 53
  • Email: gabinet@pijawki.org
  • Strona www: www.pijawki.org

MAPA DOJAZDU