drew
Drewnostyl

W ofercie posiadamy ok. 1000 wzorów parkietów. Parkiety mogą być wykonane z popularnych w Polsce gatunków drewna albo z drewna egzotycznego.

 

Parkiet drewniany jest dobrym izolatorem termicznym i akustycznym. Nie jest materiałem uczulającym. Ponadto podłoga drewniana jest bardzo trwała. Drewno jako materiał porowaty i higroskopijny, dopasowuje się do warunków panujących w pomieszczeniu.

 

W zależności od wilgoci i temperatury otoczenia, drewno oddaje nadmiar wilgoci lub ją uzupełnia, pochłaniając zawartą w powietrzu parę wodną. Zmiana wilgotności drewna powoduje jednoczesną zmianę jego objętości.

 

Zakłócenia równowagi mikroklimatu pomieszczenia, zwłaszcza zmiany względnej wilgotności powietrza, wpływają negatywnie nie tylko na ułożone podłogi drewniane, ale także na samopoczucie mieszkańców. Ważne jest więc utrzymywanie wilgotności na stałym poziomie ok. 55%.

 

Wilgotność dostarczanego parkietu wynosi 9±2% i odpowiada klimatowi pomieszczenia, w którym względna wilgotność powietrza jest w granicach 55 do 60%, przy temperaturze od 20 do 22 oC.

 

Zalecmy stosowanie higrometru. Dzięki jego wskazaniom można wpływać na zmianę mikroklimatu pomieszczeń w kierunku optymalnym. Przy zakupie i zleceniu montażu podłogi, higrometr otrzymacie Państwo gratis.

 

 

BEZPŁATNY POMIAR

Jeśli chcą Państwo umówić się z doradcą technicznym na bezpłatny pomiar, uzyskać informacje na temat parkietów - prosimy o kontakt z salonem sprzedaży.

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: ul. Wróblewskiego 70/72 , Łódź
  • Telefon: 42 684 17 86
  • Email: biuro@drewnostyl.pl
  • Strona www: drewnostyl.pl

MAPA DOJAZDU